o-nas

Oferty

Jesteśmy pewnym partnerem Twoich wyjazdów!

Oferty Na 2020

O Nas

Nie staramy się mieć najtańszej oferty, staramy się mieć najlepszą!

Istniejemy, aby umożliwić Państwu najlepszy wypoczynek i zabawę. Specjalizujemy się nie tylko w organizowaniu wypoczynku Waszych dzieci na przykład na koloniach, ale też Was samych na różnego rodzaju imprezach! Proponujemy wyjazdy na eventy firmowe, imprezy integracyjne na łonie natury, oraz wycieczki krajoznawcze i zagraniczne.

Zarówno Tobie jak i Twoim znajomym zapewniamy odpoczynek w niezapomnianej atmosferze takich miejsc, jak majestatyczne polskie Tatry, czy rogatki pięknych polskich miast. Oferujemy wypoczynek w górach i nad morzem, w Polsce i za granicą. Naszym gościom zapewniamy warunki zarówno do czynnego wypoczynku, jak i beztroskiej zabawy.

Polecamy zwiedzanie różnych krajów Europy, a w szczególności ich stolic, co pozwoli Państwu nacieszyć oczy pięknem ich architektury, oraz poznać tradycję i kulturę tych krajów.

Działamy od 1996 roku! Z dniem 09 lutego 2012 stowarzyszenie BRATKA-travel zostało przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością w celu rozszerzenia profilu działalności. Posiadamy zezwolnienie Marszałka Województwa Dolnośląskiego w rejestrze Organizatorów Turystyki (numer zezwolenia 506). Gwarantem ubezpieczenia jest AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Asekuracji S.A., a suma ubezpieczenia to aż 150 000 złotych.

liczniki
20

lat doświadczenia

2764

zadowolonych klientów

56

destynacji podróży

oferta

NASZA OFERTA

Zapoznaj się z naszą ofertą wyjazdów i sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

nasi-klilenci

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNYMI:

Autoliv
Electrolux
mamut
Mastercook
PRKiI S.A.
Dolkom Wrocław
Poczta Polska
Pocztex

KONTAKT

Janusz • 512 677 557
janki9@vp.pl