110 PLN

osoby dorosłe

100 PLN

dzieci do lat 16

30.09.2018

ADRSPACH, CZECHY

AUTOKAR

WYCIECZKA DO SKALNEGO MIASTA

Proponujemy Państwu jednodniową wycieczkę do Skalnego Miasta w Czechach. Jest to świetna atrakcja dla miłośników górskich widoków. Rozległe skalne miasto z labiryntem wąwozów i jarów oraz mnóstwem skalnych rzeźb zapewni Państwu niezwykłe wrażenia.
Idąc szlakiem, mijamy drewniane altanki i naszym oczom ukazuje się trasa pełna niezwykłych rzeźb z piaskowca. Będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. „Hełm Dragona”, „Skład Serów”, „Rzeźnicki Topór”, „Śpiącego Łabędzia” i „Skalną Koronę”. Do tego będziemy mieli okazje spotkać „Kochanków”, „Starostę i Starościnę” oraz „Skalną Narzeczoną”. Niezwykłe rzeźby skalne będą nam towarzyszyć w całej podróży po tym niezwykłym, magicznym miejscu.
Niezwykłą atrakcję stanowić będzie również przejażdżka łodzią po jeziorze pełnym wielu zaskakujących niespodzianek. Ukryte pośrodku wysokich skał jezioro charakteryzuje się gładką powierzchnią. Cisza pozwala wsłuchać się w odgłosy otaczającej przyrody. W połączeniu z niezwykle dowcipnym komentarzem czeskiego przewodnika podróż ta z pewnością zapewni nietuzinkowe wspomnienia z tego wyjazdu!

UWAGA!

Wyjazd o godzinie 7:00 z Dworca Nadodrze PKP. Zbiórka przed wejściem głównym.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Dworzec Nadodrze

ładowanie mapy - proszę czekać...

Dworzec Nadodrze 51.125344, 17.032499

CENA ZAWIERA:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej
  • bilety wstępu
  • ubezpieczenie podróżne NNW

Masz jakieś pytania?
Napisz do nas!

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.