810 PLN

23-27.12.2019

 U FRANKA

AUTOKAR

2 POSIŁKI

BOŻE NARODZENIE

ZAKOPANE

KAPELA GÓRALSKA (W WIGILIĘ I DRUGI DZIEŃ ŚWIĄT) • GUBAŁÓWKA • TERMY PODHALAŃSKIE • WADOWICE • ŁAGIEWNIKI (SANKTUARIUM JANA PAWŁA II) • KULIG Z POCHODNIAMI • GRILL

O Zakopanem często mówimy, że leży najbliżej Tatr, że jest to stolica Podhala czy też zimowa stolica Polski. To zaledwie 30 tysięczne miasteczko, a co roku przebywa tu ok. trzech milionów turystów z całego świata. Co przyciąga takie tłumy? Zapewne przepiękne widoki, liczne atrakcje, jak również niepowtarzalny klimat panujący w Zakopanem.

Moc atrakcji, pięknych zabytkowych domów, pamiątek po znanych osobistościach, do tego świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, to wszystko sprawia, że do Zakopanego warto jechać o każdej porze roku. Tu nie ma miejsca na nudę! Każdy znajdzie warunki do aktywnego spędzania czasu z rodziną!

W programie zaplanowaliśmy między innymi zwiedzanie: Sanktuarium w Łagiewnikach / Kraków. W Zakopanem odwiedzimy Krupówki, skocznie narciarskie, Gubałówkę, Kościół Fatimski na Krzeptówkach oraz Termy Podhalańskie (proszę nie zapomnieć o strojach kąpielowych!). W drodze powrotnej odwiedzimy również Sanktuarium Wadowickie.

Do tego moc atrakcji tj. uroczysta Wigilia z tradycjami góralskimi (kapela będzie grała w zarówno w Wigilię, jak i 26 grudnia), pasterka w pobliskim kościele, kulig z pochodniami oraz grill.

Ośrodek U Franka położony jest na Olczy, malowniczej dzielnicy Zakopanego. Pokoje z łazienkami, tv, internetem WI-FI, większość z balkonami i widokiem na góry. Do dyspozycji gości pozostają: boisko do gry w piłkę siatkową, plac zabaw dla dzieci, duży teren zielony, piłkarzyki, ping-pong, hokej, bilard.

Lokalizacja ośrodka pozwala w bardzo prosty sposób dostać się zarówno w pobliskie Tatry, jak i do centrum Zakopanego. Dlatego też obiekt jest znakomitą bazą noclegową do wypadów w Tatry.

Poniżej domu znajdują się przystanki busów jadących bezpośrednio do centrum miasta oraz do Kuźnic. Pod względem odległości do Krupówek jest zaledwie 4,5 km. Bardzo dobrze rozwinięty prywatny transport busami pozwala w kilkanaście minut od wyjścia znaleźć się w samym sercu Zakopanego – na Krupówkach.

W willi panuje zawsze miła, ciepła, rodzinna atmosfera. Każdy gość jest dla nas bardzo ważny.

Dzień 1
Przejazd do ZAKOPANEGO, po drodze krótkie zwiedzanie w KRAKOWIE/ŁAGIEWNIKACH  (Bazylika JPII oraz kościół MB w Łagiewnikach).
Po zakwaterowaniu OBIAD w Zakopanem – wyjazd dla chętnych na KRUPÓWKI.
Dzień 2
8.00-8.45 śniadanie  i czas wolny
10.30 wyjazd  do centrum Zakopanego, skocznie narciarskie,  Krupówki
OBIAD
Czas wolny.
19.00 KOLACJA
Czas wolny i nocleg.
Dzień 3
śniadanie
8.00-8.45 czas wolny
10.00 WYJAZD NA TERMY WODNE do CHOCHOŁOWA (pobyt 3 godziny)
powrót – wstęp do Kościoła MB Fatimskiej na Krzeptówkach
17.00 UROCZYSTA WIGILIA z Kapelą Góralską
0.00 PASTERKA w Kościele
Dzień 4
8,30-9,15 śniadanie czas wolny dla siebie/dla rodziny  godz 16,30 OBIADOKOLACJA czas wolny dla rodziny i znajomych
Dzień 5
śniadanie 8-8,45  o godz.10 wyjazd na GUBAŁÓWKĘ pobyt z połączonymi Krupówkami
OBIAD o 15  czas wolny KOLACJA 19,30-22,30  Z KAPELĄ GÓRALSKĄ
Dzień 6
8.00-8.45 śniadanie
9030 wyjazd do Wrocławia  po drodze krótki pobyt w Wadowicach  możliwość zwiedzenia domu JPII/OBOWIĄZUJE BILET WSTĘPU PŁATNY WE WŁASNYM ZAKRESIE
W TYM DNIU obiad we własnym zakresie

UWAGA!

Wyjazd o godzinie 5:45 z Dworca Nadodrze PKP. Zbiórka przed wejściem głównym.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Dworzec Nadodrze

ładowanie mapy - proszę czekać...

Dworzec Nadodrze 51.125344, 17.032499

CENA ZAWIERA:

  • przejazd autokarem klasy turystycznej
  • zakwaterowanie w pokojach z łazienkami i TV
  • 3 posiłki dziennie
  • wszystkie atrakcje przewidziane w programie
  • ubezpieczenie podróżne NNW

ZALICZKA PRZY ZAPISIE

210 zł

PŁATNA DO 10 WRZEŚNIA
RESZTA PŁATNA NA MIEJSCU

Masz jakieś pytania?
Napisz do nas!

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.