ALINA

AUTOKAR

 2 POSIŁKI

ZAKOPANE

ŁAGIEWNIKI • WADOWICE • ZAKOPANE

Polska jest piękna, a Tatry są świetnym wyborem na wczasy!

O Zakopanem często mówimy, że leży najbliżej Tatr, że jest to stolica Podhala czy też zimowa stolica Polski. To zaledwie 30 tysięczne miasteczko, a co roku przebywa tu ok. trzech milionów turystów z całego świata. Co przyciąga takie tłumy? Zapewne przepiękne widoki, liczne atrakcje, jak również niepowtarzalny klimat panujący w Zakopanem.

Moc atrakcji, pięknych zabytkowych domów, pamiątek po znanych osobistościach, do tego świetne warunki do uprawiania sportów zimowych, to wszystko sprawia, że do Zakopanego warto jechać o każdej porze roku. Tu nie ma miejsca na nudę! Każdy znajdzie warunki do aktywnego spędzania czasu z rodziną!

Pięknie położony Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy Alina z widokiem na całą panoramę Tatr znajduje się w dzielnicy Zakopanego Olczy ok. 4 km od centrum. Z dala od głównej drogi, co gwarantuje ciszę, spokój i bezpieczną zabawę oraz wypoczynek na świeżym powietrzu.

Do dyspozycji swoich gości udostępnia świetlicę z piłkarzykami i stołem do ping-ponga, duży teren wokół budynku z altaną na biesiadę lub grilla, dodatkowo zimą stok do jazdy na sankach lub nartach dla początkujących.

W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, pizzeria, poczta, przystanek autobusowy szybki i dogodny dojazd do centrum lub bezpośrednie połączenie do Kuźnic – głównych szlaków turystycznych.

W PROGRAMIE

  • Gubałówka
  • skocznie narciarskie
  • Krupówki
  • Krzeptówki
  • termy w Chochołowie (zabrać strój kąpielowy)
  • zabawa przy kapeli góralskiej – koniec karnawału
  • Sanktuaria w Łagiewnikach
  • Wadowice

UWAGA!

Wyjazd o godzinie 4:00 z Dworca Nadodrze PKP. Zbiórka przed wejściem głównym.

icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Dworzec Nadodrze

ładowanie mapy - proszę czekać...

Dworzec Nadodrze 51.125344, 17.032499

WSZYSTKIE MIEJSCA SPRZEDANE

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OTRZYMANIEM INFORMACJI, GDY ZWOLNI SIĘ MIEJSCE LUB ZORGANIZUJEMY TEN WYJAZD W PRZYSZŁOŚCI WYPEŁNIJ FORMULARZ

NOTKA PRAWNA: Dokładamy wszelkich starań, aby informacje zawarte na tej stronie były kompletne, prawdziwe oraz aktualne. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w zamieszczonych na tej stronie materiałach i tekstach ponieważ mogą one być wprowadzane na podstawie informacji pozyskanych od osób trzecich. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do poprawiania oraz aktualizowania zawartych na tej stronie informacji. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z nami.